Musicie to koniecznie zobaczyć: sprawdźcie jak zachowała się matka małych szczeniąt, gdy przyprowadzono je do schroniska. Jej reakcja jest bezcenna.

Na zamieszczonym poniżej wideo można zobaczyć jak matka po kolei odkrywa swoje szczenięta. Pracownicy schroniska byli zdumieni jej reakcją. Ich zdaniem sunia zareagowała w ten sposób, bo była wystraszona.

Kiedy sunia wylądowała w schronisku została dokładnie przebadana. W trakcie badań okazało się, że suczka całkiem niedawno musiała zostać mamą. Pracownicy doszli do wniosku, że pies najszybciej dojdzie do siebie, gdy obok niego znajdą się szczenięta.

Na udostępnionym wideo dokładnie widać moment w którym pracowniku po kolei wnoszą do kojca małe szczeniaczki . Sunia początkowo była trochę nieufna i z wielkim niepokojem podchodziła do każdego malucha.

Jeden z komentatorów na Facebooku słusznie zauważył jak szybko zmienia się reakcja matki. Najpierw była ona poddenerwowana i nieufna, a potem momentalnie stała się szczęśliwa i z zadowolenia machała ogonem.

Matka wabi się „Cora”, a małe szczeniaczki to „Carson”, „Branson”, „Moseley” i „Edith”. Jak łatwo można wywnioskować wszystkie imiona zostały nadane na cześć „Dowton Abbey”.

Have we got your "awww!" factor of the day! Yesterday, two frightened dogs were surrendered to us. Upon examining the female, we learned she recently had puppies. After some detective work and a lot of convincing, our team was able to get the person who surrendered the dogs to also surrender the puppies, as they still needed their momma and were not in a safe situation. We captured the moment when sad and scared mom got to see her puppies again. Tears of joy all around at this happy reunion.

Julkaissut Marin Humane Maanantaina 7. maaliskuuta 2016

Napisz komentarz